Dünyanın her köşesindeki Devetaşı‘lıları buluşturmak, aralarındaki bağları güçlendirmek, kültürümüzü yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak için derneğimizin web sitesini hizmete açmış bulunmaktayız.

 

     Web sitesi, derneğimizin ve köyümüzün dünyaya açılan yüzüdür. Köyümüzle ilgili yayınladığımız araştırmalardan eksik bilgi veya yanlış tanımlamalar var ise bu konudaki çalışmalarınızı, duyurularınızı ve görüşlerinizi bize bildirirseniz hep beraber doğruları bulabiliriz. Derneğimiz de, web sitemiz de Devetaşı köyü ve köylüleri var oldukça yaşayacak, Devetaşı köyü ve köylüsünün hizmetinde olacaktır.

 

     İnternet sitemiz ile güzel köyümüzü Avrupa ve diğer ülkelerde çalışan köylülerimizin, dünyaya tanıtacağına emin olup şimdiden kendilerine teşekkür ederim.

 

     Bu web sayfamızı sık sık ziyaret ederek derneğimiz hakkında ve siz üyelerimiz hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca sizlerde olan haberleri de bize iletirseniz sitemizde yayınlarız.

 

     Elinizde bulunan Devetaşı köyü ile ilgili, şahsi veya hatıra olabilecek fotoğraflarınızı da, "Resim Galerisi" bölümümüzden siteye üye olup, giriş yaptıktan sonra kendiniz yerleştirebilir veya site yöneticisine mail atarak yayınlatabilirsiniz. 

Ayrıca site yöneticisiyle irtibata geçerek, işyerinizin reklamını sitede ücretsiz olarak yayınlatabilirsiniz.

 

     Bu vesile ile Devetaşı köyü halkının  birlik ve beraberlik içinde kaynaşması, saygı ve sevgiye dayalı Devetaşı köyü ruhunun gelişmesi vatan sevgisiyle bütünleşmesi dileği ve hep beraber iyi günlerde buluşmak umudu ile hepinize saygılarımı sunarım.

 

 

Enver Demirel

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!